Pokoje

Hotel Delta In*** dysponuje 53 miejscami noclegowymi w 29 wygodnie urządzonych pokojach. W ofercie posiadamy pokoje komfortowe i standardowe. Wszystkie pokoje i łazienki Hotelu Delta In *** wyposażono zgodnie z wymogami dla obiektów trzygwiazdkowych. Pokoje Hotelu Delta In*** zostały urządzone funkcjonalnie, dzięki czemu zapewniają przestrzeń do odpoczynku, jak również wygodne warunki do pracy. Łazienki hotelowe wyposażone są w kabiny prysznicowe, suszarki do włosów, komplet ręczników oraz kosmetyki hotelowe wysokiej jakości.

Pokoje typu komfort
Posiadamy 12 pokoi typu Komfort:
1 x pokój jednoosobowy
10 x pokój dwuosobowy
1 x pokój Komfort Plus
Zarezerwuj pokój
Pokoje typu standard
Posiadamy 17 pokoi typu Standard:
5 x pokój jednoosobowy
11 x pokój dwuosobowy
1 x pokój trzyosobowy
Zarezerwuj pokój
Maksymalnie do dyspozycji naszych gości oferujemy 59 miejsc noclegowych (sześć dostawek). Pokoje dwuosobowe udostępniane są do pojedynczego wykorzystania.
Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka za dopłatą. Dzieci poniżej 4 roku życia nocują w pokoju rodziców bez dodatkowej opłaty. Uprzejmie informujemy, że w pokojach obowiązuje zakaz palenia. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu. Hotel przyjmuje gości ze zwierzętami za dopłatą. Posiadamy jeden pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.