O Hotelu

Jesteśmy laureatem nagrody Smok Biznesu w kategorii Usługi oraz zdobywcami wielu wyróżnień w regionalnych konkursach.

Dysponujemy wygodnymi pokojami o wysokim standardzie, wyposażonymi w łazienki. Naszym Gościom zapewniamy bezpłatny, monitorowany parking oraz bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Panie zatrudnione jako służba pięter każdego dnia oddają się swoim obowiązkom z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam, aby w naszym hotelu nasi Goście czuli się wygodnie, jak we własnym domu. Panie sprzątające wykonują swoje obowiązki zachowując zasady dyskrecji i profesjonalizmu.

RESTAURACJA SezoNova

DANIA KUCHNI POLSKIEJ I EUROPEJSKIEJ

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

ORGANIZUJEMY KAŻDY RODZAJ IMPREZY

KONFERENCJE

TRZY SALE SZKOLENIOWE
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/mjbsdopscom/domains/deltain.pl/public_html/wp-content/plugins/nd-shortcodes/shortcodes/custom/service/layout/layout-5.php on line 8

HOTEL NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

53

MIEJSCA NOCLEGOWE

29

POKOJE HOTELOWE

Hotel Delta In *** mieści się o krok od dzierżoniowskiego rynku oraz biznesowej części miasta. Lokalizacja ta zapewnia Naszym Gościom łatwy dojazd do hotelu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę restauracyjną max. do 60 osób oraz salę biznesową max. do 12 osób, w których możemy zorganizować dla Państwa: szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, seminaria, kursy, prezentacje, pokazy.
Na czas wynajmu sali jest ona przeznaczona do Państwa dyspozycji na wyłączność. Istnieje możliwość przygotowania sali w różnych konfiguracjach w zależności od Państwa potrzeb.

ADRES

Bielawska 14 - Dzierżoniów

TELEFON

+48 74 831 2727

EMAIL

deltain@deltain.pl

ZAINTERESOWANY?

SKONTAKTUJ SIĘ